Пошук по сайту

Очільник МОЗ наполягає на продовженні локдауну

Освіта в Україні

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов наполягає на продовженні повторного локдауну після 24 січня, оскільки для цього є всі підстави, про що очільник МОЗ розповів в ефірі 24 каналу.

З 8 січня 2021 року на всій території країни почав діяти жорсткий загальнонаціональний карантин, який триватиме до 24 січня. Однак з урахуванням декількох обставин Міністр охорони здоров’я Максим Степанов разом з провідними українськими епідеміологами наголошує про необхідність його продовження після 24 січня.  

Першою причиною такого рішення він назвав зростання кількості випадків захворювання на короновірусну інфекцію після січневих свят, які супроводжувались масовими святкуваннями за участі значної кількості людей, що багато спілкувались та переміщувались.

Друга причина вбачається у сезонному збільшені кількості хворих на грип, що спостерігається в другій половині січня. Тому до цього часу слід ліквідувати зростання захворюваності на COVІD-19. Очільник МОЗ зауважив, що грип, як і короновірусна інфекція, передаються однаково, тому його поширення також можна мінімізувати шляхом припинення контактування між людьми.

Отримуйте актуальні новини освіти

Максим Степанов наголосив, що грип, як і  COVІD-19 мають однакові ускладнення, лікування яких відбувається в закладах охорони здоров’я, тому слід не допустити критичного навантаження на медичну систему.

Наразі відповідно з посиленням карантинних обмежень забороняється відвідувати заклади освіти не залежно від форми власності її здобувачами, окрім дитячих садків та спеціальних закладів освіти.

Теги:
Читайте також:

"“Долаємо стреси разом”: онлайн-курс для батьків (як впоратись зі стресом самому і допомогти дітям)"

"На скільки встановлений прожитковий мінімум у грудні відрізнявся від фактичного?"

"Онлайн-конференція для освітян «Мирна школа»"

Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини