UA Рус

Німецький проєкт Skills4Recovery наступного року підготує 500 викладачів системи профтехосвіти

18 листопада 2023 412 Друк
Німецький проєкт Skills4Recovery наступного року підготує 500 викладачів системи профтехосвіти
У рамках німецького освітнього проєкту Skills4Recovery наступного року планується підготувати 500 учителів і викладачів для системи профтехосвіти у важливих для відновлення України галузях.

Про це сказав керівник проєкту Skills4Recovery Міхаель Пауло під час онлайн-виступу на IV Міжнародному форумі "Людський капітал: навички для майбутнього", повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У 2024 році ми плануємо підготувати 500 учителів і викладачів. Ми маємо намір допомогти здобути нові знання і навички 2 тис. учнів і студентів», - сказав Пауло.

Підпишіться на email розсилку!

Він додав, що проєкт Skills4Recovery співпрацюватиме з Міносвіти, Мінекономіки та Національним агентством кваліфікацій в рамках обговорення найбільш нагальних потреб України у процесі відновлення і надалі залучатиме європейських експертів для налагодження продуктивного діалогу.

Проєкт “Skills4Recovery” стартував 13 вересня. Його мета - підтримати 20 надавачів освітніх послуг, серед яких професійно-технічні навчальні заклади і навчальні центри Державної служби зайнятості. Проєкт спрямований на зміцнення їхніх можливостей надавати якісне навчання, інтегрувати уразливі групи населення у навчальний процес та покращити співпрацю з роботодавцями. Головний акцент проєкту буде зроблено на 14 ключових кваліфікаціях, які відіграють важливу роль у чотирьох економічних секторах: будівництво, транспорт і логістика, сільське господарство та ІТ.

Проєкт реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням Федерального уряду Німеччини. Політичними партнерами проєкту виступають Міністерство економіки та Міністерство освіти і науки України.

Проєкт Skills4Recovery триватиме до середини 2026 року з бюджетом у розмірі 10 млн євро. Він охопить Київську, Полтавську, Дніпропетровську, Львівську, Вінницьку та Чернівецьку області.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача