Укр Рус

На облаштування шкільних укриттів у держбюджеті передбачено 1,5 млн грн

22 листопада 2022 99 Друк
На облаштування шкільних укриттів у держбюджеті передбачено 1,5 млн грн
У державному бюджеті передбачено субвенцію в розмірі 1,5 млрд грн на інфраструктурну безпекову складову освітнього процесу.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» заявив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

“Інфраструктурна складова концепції безпеки вимагає великих коштів, і за ініціативи Президента в державний бюджет України на освіту було включено окрему інфраструктурну безпекову субвенцію в розмірі 1,5 млрд грн, яка буде реалізовуватися в опорних закладах освіти, і до 1 вересня 2023 року буде обладнано саме захисні споруди у школах”, - повідомив Шкарлет.

Підпишіться на email розсилку!

Окрім бюджетних коштів, МОН розраховує також на підтримку партнерів з ЄС.

“Урсула фон дер Ляєн (голова Європейської комісії — ред.) анонсувала виділення 100 млн євро саме для інфраструктурної безпекової (складової)”, - зазначив Шкарлет.

Міністр нагадав, що заходи з убезпечення учасників освітнього процесу почалися з початком повномасштабного вторгнення. За дорученням прем’єр-міністра зараз розробляється концепція безпеки освітнього процесу, яка має дві складові: методологічну, яка окреслює організацію освітнього процесу в умовах, коли в країні тривають воєнні дії, та інфраструктурна, тобто забезпечення фізичної безпеки в закладах освіти.

Шкарлет додав, що Україна використовує напрацювання Ізраїлю в цьому питанні, але розробляє і власні матеріали, з урахуванням ситуації в Україні — воєнних дій, окупації частини територій, деокупації цих територій, відсутності світла, тепла тощо.

“Україна майже єдина країна у світі, яка продовжила освітній процес під час повномасштабних воєнних і бойових дій. Наша концепція буде більш комплексна, системна і я впевнений, що саме нашу концепцію будуть брати за основу, якщо в подальшому, не дай боже, будуть відбуватися такі масштабні бойові дії”, - сказав Шкарлет.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Голосувати

Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача