Пошук по сайту

МОН: вперше в Україні відкрили унікальний навчально-науковий центр

Освіта в Україні

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відкрили перший в Україні навчально-науковий центр нафтових і газових промислів. У ньому навчатимуться студенти як нафтогазової спеціальності, так і ІТ-спеціальностей, машинобудування та інженери-механіки.

«Відкриття центру – це не лише посилення матеріально-технічної бази університету, а й інвестиція у знання майбутніх спеціалістів. Це приклад того, що співпраця науковців, бізнесу і влади дає хороший результат», - зазначив ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко.

Лабораторію поділили на 3 зони – лекторій, коворкінг і воркшоп. Тут студенти отримають нові знання у галузі аналізу даних, навчаться працювати з автоматизованими системами управління в нафтогазовій сфері тощо.

Облаштуванням центру займалася європейська технологічна компанія “Siemens AG”. З нагоди 90-річчя Полтавського НТУ вона оголошує конкурс серед студентів на кращу магістерську роботу з автоматизації нафтових та газових потоків. Переможцю обіцяють премію у розмірі 1000 євро і стажування у компанії.

Джерело

Теги:
Читайте також:

"Періодично ми можемо консолідуватися - Микола Хоменко"

"Вчитель: автономія і саморозвиток - Володимир Бєлий"

"«Ваш клас був останній нормальний…» - Катерина Пузиревич"

Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Г.Новосад ?
Інші новини