Пошук по сайту

Медики закликають переводити на дистанційне навчання молодшу школу

Освіта в Україні

З 3 квітня у деяких регіонах країни запроваджені посилені карантинні обмеження, забороняється відвідування дитячих садків та закладів загальної середньої освіти. Навчальний процес повністю або частково переходить на дистанційний формат.

Школярі шкіл в регіонах, які потрапили до «червоної» зони, навчатимуться в режимі онлайн, куди потрапила Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька, Чернігівська області та Київ. Лише в Одеській, Івано-Франківській та Закарпатській областях учні 1-4 класів навчаються в традиційному очному форматі. В цих регіонах продовжують працювати заклади дошкільної освіти.

Рішення щодо переходу на дистанційний або змішаний формат навчання навчальні заклади в регіонах, які потрапили до «помаранчевої» зони, приймають самостійно. Це стосується Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької та Черкаської області.

Отримуйте актуальні новини освіти

У Харкові лише учні 5-11 класів перейшли на дистанційний формат. Школярі молодшої школи навчаються в традиційному режимі. Продовжують роботу також дитячі садки. В інших містах Харківської області учнів 1-11 класів перевели на дистанційний режим. Така ж ситуація спостерігається в Полтаві, Запоріжжі та Вінниці.

Лікарі закликають переводити на дистанційній формат не лише учнів середньої та старшої школи, а також молодших школярів, оскільки дітям складно дотримуватися всіх протиепідемічних заходів, що підвищує ймовірність інфікування членів сімей. Вони переконують, що через тісні контакти діти інфікують одне одного і вчителів, а потім ідуть додому, та розповсюджують захворювання на дорослих. Сімейні контакти дають дуже високий рівень інфікування, на відміну від тимчасових десь в супермаркеті або торгівельному центрі.

Водночас директорка Департаменту освіти і науки Києва Олена Фіданян наголошує, що учнів початкових класів не можна переводити на дистанційне навчання, оскільки вони найбільше потребують контакту з вчителем. До того ж для навчання вдома необхідна безпосередня участь дорослого, а в більшості сімей батьки працюють, і не мають можливості залишатися з дитиною вдома. Вона зауважує, що учнів молодшої школи можна переводити на дистанційний режим лише за надзвичайних обставин.  

 

Теги:
Читайте також:

"Коли відкриються дитсадочки в Києві?"

"Що має бути в шкільному медпункті?"

"Онлайн -опитування про рівень задоволеності дистанційним навчанням у вишах"

Місце в рейтингу новин: 2924 місце
Рейтинг 0 из 5 на основе 0 оцінок
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини