Пошук по сайту

Галузеві інтегровані курси в новій освітній програмі для 5-9 класів

Освіта в Україні

Відповідно до нової  типової освітньої програми для 5-9 класів заклади загальної середньої освіти мають можливість впроваджувати в освітній процес галузеві та міжгалузеві інтегровані курси, зокрема: «Робототехніка», «STEM», «Інтегрований мовно-літературний курс (українська мова, українська та зарубіжні літератури)», «Історія: Україна і світ» тощо. Також новим навчальним планом передбачено введення нового  предмету «Підприємництво і фінансова грамотність».

Як зауважує Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, типова освітня програма для базової школи побудована на компетентнісному підході та включає реформаторські засади. Серед ключових компетентностей слід виділити підприємливість і фінансову грамотність, що полягає в ініціативності, спроможності використовувати можливості та реалізовувати ідеї з метою створення цінностей для інших у будь-якій сфері життєдіяльності. Діти повинні оволодіти здатністю до активної участі в житті суспільства, вмінням керувати власним життям і кар’єрою, розв’язувати проблеми. Їх слід привчати до відповідальності за ухвалені рішення.

Отримуйте актуальні новини освіти

Відповідно до нової типової програми для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти збільшена кількість навчальних годин на вивчення наступних предметів:

  • українська мова – на 3,5 год. (з 13,5 до 17);
  • іноземна мова – на 2,5 год. (з 15 до 17,5);
  • математика – на 5 год. (з 20 до 25);
  • природничі предмети – на 2 год. (з 30 до 32);
  • інформатика – на 1,5 год. (з 7 до 8,5).

 

Теги:
Читайте також:

"Пандемія вплинула на більш ніж 168 мільйонів школярів"

"Освітній омбудсмен розповів про зарахування дітей до першого класу "

"Завтра завершується реєстрація на ЗНО-2021"

Місце в рейтингу новин: 3087 місце
Рейтинг 0 из 5 на основе 0 оцінок
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини