Пошук по сайту

Досягнення та напрямки діяльності команди МОН

Освіта в Україні

Міністерство освіти і науки України опублікувало на офіційному сайті інформацію щодо основних досягнень, цілей та завдань нової команди, яка розподілена на сім блоків.

Перший розділ стосується галузі дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти, в якому викладені основні питання щодо реформування дошкілля, Національної стратегії розвитку інклюзивної освіти та підвищення престижності педагогічних працівників галузі.

У другому блоці мова їде про діяльність закладів загальної середньої освіти, критерії оцінювання навчальних досягнень учнів, впровадження Державного стандарту, функціонування центрів професійного розвитку педагогічних працівників.

Третій блок поєднує питання щодо модернізації та розвитку професійної (професійно-технічної) освіти.

Четвертий блок присвячений питанням фахової передвищої та вищої освіти, зокрема розвитку освітніх напрямів, пошуку шляхів щодо збільшення державного замовлення,  популяризації природничих наук. Також на порядку денному ухвалення законопроекту про освіту дорослих.

У п’ятій частині окреслені основні напрямки розвитку галузей наука та інновацій, активація діяльності наукових парків, продовження державної підтримки у сфері трансферу технологій, подовження терміну дії всіх спеціалізованих вчених рад, збільшення виплат українським полярникам.

Шостий блок присвячений діджиталізації освітнього простору та впровадженню нових онлайн-послуг.

Останніх два блоки стосуються ключових завдань, які ставить перед собою Міністерство, а саме підвищення оплати праці пелагічних та наукових працівників, реформування дошкільної освіти, впровадження педагогічної інтернатури, реалізація моделі освіти для дітей з ООП тощо.

Більш детально ознайомитись з поступом МОН можна за посиланням.

Теги:
Читайте також:

"ВООЗ: закривати школи на час пандемії - малоефективно"

"Чи законно направляти вчителів на дистанційне підвищення кваліфікації під час відпустки?"

"Конкурс для вчителів “Кращий гендерночутливий STEM-урок онлайн”"

Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини