UA Рус

Cтудентська збірна України здобула 66 медалей на Кубку світу зі спортивних єдиноборств серед університетів

01 жовтня 2022 483 Друк

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет привітав студентську збірну України з другим загальнокомандним місцем на Кубку світу зі спортивних єдиноборств серед університетів:

Шановні переможці та призери Кубку світу серед студентів з єдиноборств!

Підпишіться на email розсилку!

Мене переповнюють емоції, що наша студентська команда гідно представила Україну на престижних міжнародних змаганнях серед студентів у Туреччині.

Ми виборювали нагороди у таких видах спорту: бокс, вільна та греко-римська боротьба, самбо, карате, таїландський бокс Муей Тай та ушу.

У Кубку світу серед студентів з єдиноборств узяли участь більше тисячі студентів із 50 країн світу, які представляли 344 університети світу.

Студентська збірна України здобула 66 медалей: 19 золотих, 25 срібних та 22 бронзові і посіла 2 загальнокомандне місце!

Це дуже високий результат! У непростий для країни час українське студентство показує, що є спортивним, сильним і одним із лідерів у світі.

Україна пишається вами – переможцями, призерами та учасниками Кубку світу серед студентів з єдиноборств.

Щиро вітаю студентів, тренерів, ректорів і всіх причетних з успішним виступом на престижних міжнародних змаганнях.

Дякую всім, хто забезпечував підготовку та участь у Кубку світу серед студентів з єдиноборств.

Студентський спорт в Україні розвивається, і я впевнений, що ми й надалі будемо гідно представляти наші університети та Україну на міжнародних студентських змаганнях.