Пошук по сайту

Чи захищені київські діти у школах? (відео)

Освіта в Україні

Валентин Мондриївський, заступник голови КМДА розповів, як захищені діти у школах столиці від надзвичайних ситуацій та нападів.

“Один із інструментів, які можуть покращити безпеку шкіл — це відеоспостереження. Ми працюємо над тим, щоб воно було у кожній школі. Це передбачено в бюджеті міста, як і забезпечення шкіл інтернетом”, — сказав пан Мондриївський.

Також він зазначив, що в школі має бути цілий комплекс безпекових заходів: робота екстреного виклику охорони, так звана “тривожна кнопка”, яка є у всіх школах. В тих районах, де підвищений рівень злочинності, працює муніципальна охорона. Вона займається постійним наглядом закладів освіти. Це планують запровадити для кожної школи.

Отримуйте актуальні новини освіти

“Зараз ми працюємо над тим, щоб встановити систему датчиків руху. Ми будемо робити все для того, щоб в автоматичному режимі, особливо у вечірній та нічний час, коли школа не працює, була автоматизована система сигналізації, щоб уникнути проникнення в школи”.

А от у встановленні рамок металошукачів Валентин Мондриївський поки що не бачить доцільності. Проте це питання спочатку мають вивчити фахівці. Якщо вони визнають необхідність рамок, то їх встановлять, підсумував заступник голови КМДА.

Теги:
Читайте також:

"МОН підготувало сьому серію відеороз’яснень для вступників"

""Хто несе відповідальність за те, що ЗНО оцінюється суб’єктивно?" - Тарас Ткачук"

"Директори львівських шкіл отримуватимуть зарплату по 1000 доларів"

Місце в рейтингу новин: 3534 місце
Рейтинг 0 из 5 на основе 0 оцінок
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини