Укр Рус

Чи будуть київські школярі навчатись влітку? (відео)

Чи будуть київські школярі навчатись влітку? (відео)

Директорка департаменту освіти КМДА Олена Фіданян в інтерв`ю “КиївФм" розповіла, коли закінчать навчання столичні школярі.

Насамперед, пані Фіданян заявила, що хоче розвіяти міф про те, що діти ніби-то будуть навчатись влітку.

“Законодавство чітко визначає, що навчальний рік може тривати до 1 липня. Але це не в режимі роботи, коли учні сидять за партами і піднімають руки. Після завершення навчання класно-урочної системи розпочинається державна підсумкова атестація. Але цього року випускники 4 і 9 класів звільнені ід ДПА. А 11-класники можуть обрати самі” — повідомила Олена Фіданян.

Вона додала, що для проведення ЗНО у школі, необхідно звільнити приміщення, а це означає – зупинити навчання для інших школярів. “Нам доводиться виставляти за двері усіх учнів, з 1 по 10 клас”.

Підпишіться на email розсилку!

“Ми цьогоріч зверталися до Українського центру зовнішнього незалежного оцінювання і просили їх перебазувати пункти тестування на території вишів. Проте їм не вдається домовитися з ректорами, щоб ДПА у вигляді ЗНО проводилася на базі університетів” — додала пані Олена.

ЗНО триватиме з 21 травня до 15 червня. Після 15 червня відбудеться підготовка документів закладами освіти. А саме: вони будуть виписувати свідоцтва про повну базову загальну середню освіту. На це потрібен певний час. Тому у червні школи зайняті складанням ЗНО, врученням атестатів випускникам та прийомом першачків. І це все входить в рамки навчального року.

То чи будуть київські школярі навчатись влітку?

Ні. Оскільки класно-урочна система буде завершена до кінця травня. "Шановні кияни, не хвилюйтесь" — підсумувала пані Фіданян.

В Києві, на відміну від деяких регіонів, не збільшувалась тривалість канікул і не зупинявся навчальний процес. Тому причин, чому б діти мали навчатись влітку — немає.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Голосувати

Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача