Укр Рус

Циркуляція або відтік талантів – це неуникні явища для України, яка прямує до ЄС, - Анна Новосад

19 березня 2023 1018 Друк
Циркуляція або відтік талантів – це неуникні явища для України, яка прямує до ЄС, - Анна Новосад

Неминучими явищами для України, яка прямує до Європейського Союзу, є відтік талановитої молоді. Такою думкою поділилася ексміністерка освіти і науки, співзасновниця благодійного фонду savED Анна Новосад під час дискусії в рамках Школи стійкості університетів.

Вона наголосила, що Україна має працювати з досвідом інших держав, що приєднувались до ЄС. Зокрема, Польщі, де молодь масово виїздила до Великої Британії або Німеччини. Політика країни має бути направлена на те, аби максимально зберегти зв’язок з українцями, які виїжджають за кордон.

«Нам всім потрібно розуміти, а в чому мотивація цього нового покоління. Адже ті, кому 30+, мають вже інший світогляд від тих, кому зараз 18. І переважно усю ту молодь, з якою я спілкуюсь, не дуже драйвлять такі речі, як дохід. Їх драйвить більша місія. І де ще знайти таке місце, що драйвить так, як Україна, я не знаю. Від державного врядування, будівництва державних інституцій, європейської інтеграції до дуже прикладного – розвитку ВПК. Всередині цього мають стояти університети у співпраці з бізнесом, неурядовим сектором і урядом», –  зауважила Новосад.

Підпишіться на email розсилку!

Ексміністерка наголосила, що якщо провідні українські університети створять класні програми з цим фокусом, це будуватиме українську спроможність.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Голосувати

Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача