Пошук по сайту

10 червня відбудеться ЗНО з біології

Освіта в Україні

ЗНО

Завтра, 10 червня 2021 року об 11:00 відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з біології. Для проведення тестування в усіх регіонах країні організовано 551 пункт, в яких створено 8631 аудиторія.

Для проходження тесту з біології зареєструвалися 127 202 особи.

Сертифікаційна робота складається з 50 завдань, на виконання яких відведено 150 хвилин. Максимальна кількість балів, яку можна отримати за правильне виконання всіх завдань складає 82 бали.

Допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. Якщо учасник прибуде до пункту тестування після 10:50, його не буде допущено до участі в ЗНО. Інформація про адресу пункту тестування та час проведення зазначена в  запрошенні-перепустці, яку кожен учасник має роздрукувати з особистого кабінету.

Вхід до пунктів проведення тестування буде дозволено лише за наявності наступних документів:

  • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Отримуйте актуальні новини освіти

Додатково необхідно мати при собі засоби індивідуального захисту, 2-3 ручки  з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшку з питною водою без етикетки. Всі інші речі, які не передбачені умовами ЗНО, учасник має залишити в спеціально відведеному місці.

У разі відсутності оригіналу Сертифіката або паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу абітурієнта, учасник тестування не буде допущений до пункту проведення ЗНО.

Під час проходження іспиту учасникам тестування забороняється мати при собі будь-які засоби зв’язку, пристрої зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друковані і рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування.

Якщо учасник тестування з поважних причин не зможе взяти участь в основній сесії ЗНО, він матиме можливість протягом 5 днів після проведення іспиту з певної дисципліни подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти щодо участі в додатковій сесії.

Теги:
Читайте також:

"МОН підготувало сьому серію відеороз’яснень для вступників"

"Нагороджено 12 переможниць конкурсу есе «Наука – це вона»"

""5 професій майбутнього в освіті" - Інна Большакова"

Місце в рейтингу новин: 3645 місце
Рейтинг 0 из 5 на основе 0 оцінок
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини