UA Рус

Як захистити дітей від дорослого контенту в інтернеті: поради для батьків

01 серпня 2023 686 Друк
Як захистити дітей від дорослого контенту в інтернеті: поради для батьків

Порнографічний контент все частіше зявляється в публічному доступі. На нього діти можуть випадково натрапити через рекламу на сайтах, онлайн-ігри, соціальні мережі. Батьки не завжди можуть простежити за активністю дитини в мережі, тому мають знати, що робити,  якщо дитина побачила порнографічний контент в інтернеті, як поговорити з нею про це та як захистити від негативного впливу. Саме цій темі присвячено 4 епізод подкасту «Хороших батьків не блокують», у якому керівниця Центру гідності дитини Українського католицького університету Христина Шабат розповість, як захистити дітей від дорослого контенту в інтернеті.

Що мають робити батьки?

  • Налаштуйте батьківський контроль на домашніх пристроях і пристроях дитини. Обирайте обмеження за віком чи певним видом контенту. 
  • Завантажте додаткові програми батьківського контролю, що дозволяють обмежити доступ до певних матеріалів в інтернеті. Для перевірки встановіть додаток на пристрій родича та свій – і спробуйте зробити небезпечні дії: наприклад, пошукайте у Google слово «секс». Переконайтеся, що програма зручна й ефективна.
  • Підпишіться на email розсилку!
  • Використовуйте спеціальні версії програм, створених для дітей: YouTube Kids або Google Kids. Не залишайте маленьких дітей наодинці з гаджетами з доступом до інтернету.
  • Практикуйте навички критичного мислення з дорослішими дітьми, говоріть з ними про те, що такі відео не відображають реальні ситуації. Переконайтесь у тому, що дитина добре розуміє, що таке особисті кордони, згода та особиста сексуальна безпека. 
  • Щоб дізнатися більше про налаштування безпеки в соціальних мережах та безпеку для дітей в інтернеті — відвідайте портал для батьків.
Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача