UA Рус

В США школярі будуть вивчати програмування за допомогою Minecraft

В США школярі будуть вивчати програмування за допомогою Minecraft

Міністерство освіти США схвалило фінансування, яке дозволить тисячам учнів середньої школи вивчати інформатику за допомогою відеогри Minecraft.

Ця надзвичайно популярна гра від Mojang давно використовується в освітніх цілях, а Minecraft Education була спеціально розроблена для використання в школах і навіть містить у собі безплатні навчальні плани та ідеї для вчителів, повідомляють Українські новини з посиланням на Gamerant.

Тепер Міністерство освіти США через свою програму "Інновації та Дослідження в Освіті" виділило 4 мільйони доларів національній некомерційній організації Urban Arts. Метою гранту є навчання програмуванню та інформатиці 3450 дітей із недостатньо представлених верств населення у 6-8 класах у Нью-Йорку та Каліфорнії. Програма Urban Arts під назвою "Творче Кодування: Шляхи Навчання Комп'ютерних Наук у Середній Школі через Дизайн Ігор" використовуватиме Minecraft Education для навчання учнів програмуванню через ігрову діяльність, що, як очікується, призведе до підвищення академічних досягнень, поліпшення відвідуваності та підвищення інтересу до школи. Програма є варіантом для середньої школи схожої програми Urban Arts для старшокласників, яка вже довела свою ефективність на практиці.

Підпишіться на email розсилку!

"Можливості Minecraft Education як ефективного інструменту для вивчення програмування, інформатики та інших дисциплін STEM (абревіатура, що використовується в освіті для позначення інтеграції чотирьох дисциплін: науки (Science), технології (Technology), інженерії (Engineering) і математики (Mathematics)) стали очевидними з моменту його запуску в бета-версії 2016 року", - йдеться у повідомлені.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача