Пошук по сайту

Конкурс оповідань «Антисоціальна мережа»
Коли: 01 червня 2019 – 30 вересня 2019
Де: Вінниця, вул. Некрасова, 2/5
Місце: Видавництво “Дім Химер”
Дивитись на карті

Видавництво «Дім Химер» запрошує до участі у тематичному літературному конкурсі під кодовою назвою «Антисоціальна мережа».

«Всі ми так чи інакше «сусідимо» в соцмережах, навіть якщо не знайомі одне з одним. Наскільки ми вразливі у цьому відкритому доступі? Які дивні речі, котрих ми навіть не помічаємо, щодня відбуваються в соціальних мережах? Хто й навіщо учора невдало намагався зламати акаунт головної редакторки видавництва?.. Міфологія соцмереж: “монстри”, що їх породили віртуальні спільноти нашого часу (Синій Кит, Слендермен, Момо та інші). На тлі цих закордонних «міфів» настав час творити власних чудовиськ — не просто для того, аби «налякати» наших читачів, а й для того, щоб застерегти. “Дім Химер” запрошує авторів до написання химерних історій-оповідок, місцем дії яких є соцмережі».

Умови участі:

На конкурс приймаються оповідання про дивні, моторошні та містичні (вигадані або реальні) історії, пов’язані з соцмережами (легальними чи забороненими), як від досвідчених авторів, так і від початківців. Вікових/територіальних обмежень щодо учасників конкурсу немає.

Мова тексту - українська. Твори не повинні бути опублікованими раніше.

Обсяг оповідань — приблизно 5000-40000 знаків з пробілами, кегль 12 (Times New Roman), файл Word.

Роботи приймаються до 30 вересня.

Переможців конкурсу обиратиме журі, склад якого організатори відкриють після оголошення результатів. Також на сторінці видавництва у facebook триватиме читацьке голосування, яке теж братиметься до уваги під час визначення переможців. 

Оголошення переможців відбудеться 31 жовтня на Геловін та день народження видавництва «Дім Химер». Автори-переможці отримають в якості нагороди видання колективної збірки оповідань «Антисоціальна мережа», яка буде представлена на Книжковому Арсеналі наступного року.

 

Опубліковано : Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
Поділитись в
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Событие на карте:
Вам також буде цікаво