Укр Рус

Безкоштовний Всеукраїнський форум «Кар'єра зі школи: вибір і планування» у Вінниці

20.10.2021 70 Друк
Коли: 29 жовтня 2021 – 30 жовтня 2021
Де: Вінниця вул. Миколи Оводова, 22
Місце: креативний простір Artinov
Дивитись на карті
Запрошуємо молодіжних працівників, педагогів та практичних психологів на Всеукраїнський форум «Кар'єра зі школи: вибір і планування» 
Працюєте з підлітками та молоддю у закладі освіти або в молодіжному центрі? Бажаєте допомогти їм визначитися з майбутньою кар’єрою? Хочете впроваджувати сучасні підходи та інструменти з профорієнтації, які працюють? Реєструйтеся на Всеукраїнський молодіжний форум «Кар'єра зі школи: вибір і планування».
Міністерство молоді та спорту України, Вінницька обласна державна адміністрація, Центр «Розвиток КСВ» та платформа Career Hub організовують Всеукраїнський молодіжний форум «Кар'єра зі школи: вибір і планування». 
Захід для спільноти шкіл, центрів кар’єри та молодіжних центрів відбудеться 29 і 30 жовтня у Вінниці, в креативному просторі Artinov (вул. Миколи Оводова, 22) та транслюватиметься онлайн. 
Партнери заходу: Державна служба зайнятості. 
Тренди майбутнього вимагають змін у підходах до профорієнтації, нових інструментів і практик для свідомого вибору професії та кар’єрного розвитку молоді. 
Запрошуємо педагогів, представників центрів кар'єри ЗПТО та ЗВО, фахівців молодіжних центрів, представників компаній, структурних підрозділів з питань молоді та спорту, освіти та науки, а також громадського сектору з'ясувати, якою має бути профорієнтація майбутнього та як підготуватися до змін. 
На заході учасники та учасниці: 
• дізнаються як допомогти молоді знайти себе в часи невизначеності, спираючись на тренди майбутнього роботи
• почують реальні кейси впровадження практик і проектів із профорієнтації та кар'єрного консультування
• шукатимуть відповіді на виклики майбутнього на світовому кафе «Інновації профорієнтації у школі, професійній освіті та молодіжному центрі»
• візьмуть участь у майстер-класах з ментального здоров’я, інтерактивних форматів роботи і групового коучингу для свідомого вибору професії
• поспілкуються про розбудову спільнот кар’єрних фахівців і фахівчинь.
 
До участі запрошуються фахівці та фахівчині з усіх регіонів України. 
Участь у форумі безкоштовна за попередньою реєстрацією до 21 жовтня. Кількість учасників обмежена. 
Форма реєстрації за посиланням: https://forms.gle/YxazuipUXA6sSTcS9
Організатори відшкодовують витрати за проїзд, харчування та проживання учасників. Відбір учасників відбувається за мотивацією та обґрунтуванням, як плануєте використовувати знання та впроваджувати у своєму закладі та громаді. 
УВАГА: захід відбуватиметься при дотриманні карантинних вимог: https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov (останнє оновлення новин від 11 жовтня) 
Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.
Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Голосувати

Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

x
x
Статус користувача