Пошук по сайту

Премія Львова – міста літератури ЮНЕСКО – 2021

Коли: 09 квітня 2021 – 09 травня 2021
Де: Львів, Україна
Місце: Дистанційно
Дивитись на карті

З 9 квітня по 9 травня 2021 року у Львові триватиме прийом заяв номінантів на Премію Львова – міста літератури ЮНЕСКО.    

Премія Львова – Міста літератури ЮНЕСКО є найбільшою літературною премією, яка присуджується міською владою в Україні. Розмір основної грошової нагороди складає 150 тис. грн, а також положенням передбачено дві спеціальні відзнаки в розмірі по 25 тис. грн.

На конкурс приймаються оригінальні або перекладні твори, які були вперше опубліковані українською мовою у 2020 році та бути доступні у друкованому та/або електронному вигляді.        

Твір автора має відповідати загальноприйнятим гуманістичним цінностям, його зміст не повинен ображати чи принижувати честь та гідність українського народу, а також пропагувати сепаратизм. Не розглядатимуться твори з ознаками плагіату та/або з порушенням авторського права.    

Номінантів можуть висувати видавництва, книгарні, бібліотеки, громадські, професійні, творчі організації, а також культурні та освітні установи різних форм власності, що в своїй статутній діяльності мають напрям «література».    

Один подавач може висувати більш ніж одну книгу. Однак при поданні на Премію двох та більше книг, кожну з них необхідно оформлювати окремою заявою.    

Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму та надіслати примірник видання за адресою: 79008 м. Львів, пл. Ринок, 1 з приміткою «Премія Львова — міста літератури ЮНЕСКО».  

Опубліковано: Освітній портал
Поділитись в:
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Событие на карте:
Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Вам також буде цікаво