Пошук по сайту

Набір на тренінг з ефективної роботи розслідувальної редакції

Коли: 10 жовтня 2019 – 19 грудня 2019
Де: Київ, вул. Хрещатик, 44б, офіс 301
Місце: ГО «Інститут розвитку регіональної преси»
Дивитись на карті

ГО «Інститут розвитку регіональної преси» оголошує набір на триденний тренінг «Ефективна робота розслідувальної редакції», який буде проходити 14-16 січня 2020 року у львівській Школі журналістики Українського католицького університету.

До участі запрошуються редактори/ки та їхні заступники/ці, які працюють у незалежних розслідувальних проєктах та/або медіа, які хочуть розслідувати.

Якщо ви хочете дізнатися, як створити власний розслідувальний проєкт і ефективно керувати ним, цей тренінг саме для вас!

Учасники та учасниці разом з тренером розглянуть всі етапи становлення та розвитку розслідувальної редакції, в тому числі її структурування та алгоритмізацію, а також дізнаються як керувати репортерами та організувати відділ новин, щоб вони мали за місію – розслідувати. 

Тренером заходу буде Нільс Гансон - розслідувальний редактор відділу новин SVT та редактор програми Uppdrag gransknings. Гансон з 2003 по 2018 роки був шеф-редактором програми UG («Місія розслідувати»), яка виходить на шведському телебаченні SVT. За свою кар`єру він отримав 6 розслідувальних нагород. 

Для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету-заявку до 19 грудня 2019 року.

Група учасників/ць (до 16 осіб) буде сформована на конкурсній основі. Відібрані учасники/ці будуть повідомлені про результат конкурсу до 22 грудня  2019 року.

Участь у тренінгу - безкоштовна. Організатори також відшкодовують кошти на проїзд та проживання, забезпечують харчуванням на час проведення тренінгу.

Проект реалізується в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative, EUACI). EUACI фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії (DANIDA).

Опубліковано : Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
Поділитись в:
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Событие на карте:
Опитування
Як ви оцінюєте роботу Мандзій Л. С.?
Вам також буде цікаво