Пошук по сайту

Innovating Justice Challenge 2019
Коли: 03 червня 2019 – 15 серпня 2019
Де: Київ, вул. Архітектора Городецького, 13
Місце: Міністерство юстиції України
Дивитись на карті

З 3-го червня розпочався набір на міжнародний конкурс інновацій у сфері права Innovating Justice Challenge 2019.

До участі у конкурсі запрошуються стартапи, юристи, підприємці, представники юридичних компаній та активна спільнота ентузіастів, які прагнуть творити новий сучасний підхід до правових інновацій. 

Конкурс проводиться вже четвертий раз, завдяки якому українські проекти матимуть змогу долучитися до програми для створення та розвитку суспільно корисних проектів у сфері права, які полегшують життя громадян, підвищують рівень юридичних послуг та сприяють синергії між ІТ, громадським та державним сектором. 

Цього року реалізація локальної програми проходить за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя», Гаазького Інституту Інновацій у Праві (HiiL), 1991 Open Data Incubator (проект ГО SocialBoost) та Міністерства юстиції України.  

10 команд, які приймали участь у попередніх конкурсах від HiiL Justice Accelerator з України, отримали гранти на загальну суму 140 тисяч євро. П’ять команд їздили на Justice Entrepreneurship School в Гаазі та представляли свої проекти на сцені Палацу миру на Innovating Justice Forum. Cеред відомих випускників програми такі команди як AXDRAFT, OpenDatabot, Cуд на долоні та Patentbot. 

За результатом конкурсу буде відібрано 10 команд, які пройдуть регіональну інкубаційну програму тривалістю шість тижнів, на базі 1991 Open Data Incubator. Під час навчання інноватори отримають знання з бізнес моделювання, фінансового планування, розробки комунікаційної та маркетингової стратегій. Окрім цього, з командами працюватимуть профільні ментори з бізнес спільноти, НГО та державного сектору. 

По завершенню програми команди представлять свої проекти громадськості та всім зацікавленим сторонам. Найкраща інновація має шанс пройти тижневий курс навчання в Гаазі, грант на розвиток свого продукту, а також доступ до мережі наставників і потенційне фінансування в майбутньому. 

Для участі у конкурсі необхідно до 15 серпня заповнити заявку англійською мовою на сайті програми.

Опубліковано : Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
Поділитись в
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Событие на карте:
Вам також буде цікаво