Пошук по сайту

Грантова програма “Море можливостей”

Коли: 28 лютого 2021 – 31 липня 2021
Де: Київ, Україна
Місце: Дистанційно
Дивитись на карті

В рамках програми USAID “Мріємо та діємо” проходить конкурс на отримання грантів “Море можливостей”.

Для участі необхідно подати короткі концептуальні описи проєктів або проєктних ідей, які відповідають цілям програми «Мріємо та діємо» та сприяють розвитку лідерського потенціалу молоді (віком 10–35 років) і формують основану на цінностях українську ідентичність. IREX запрошує заявників подавати творчі, інноваційні, оригінальні концепції або такі, що засновані на провідних практиках та перевірених стратегіях.  

Запропоновані проєкти повинні сприяти розширенню економічних можливостей для молоді, посиленню громадянської активності молоді, її соціальної згуртованості, просуванню різноманіття та включення недостатньо представлених груп, а також покращенню підходів до гендерної рівності та соціальної інклюзії (GESI) в молодіжних програмах.

Подані концепції будуть розглядатися регулярно, кожних два місяці, починаючи з квітня 2021 р.

Отримуйте актуальні новини освіти

Дедлайн -  31 липня 2021 р.

Приблизна дата початку надання фінансування проєктів, відібраних у 1-му раунді розгляду заявок – червень 2021 р. Кожен наступний раунд починається приблизно через 2 місяці після відбору переможних концепцій проєктів.  

Загальний обсяг фінансування програми - приблизно 300 000 доларів США на проєкти з максимальним строком до 12 місяців. Максимальна сума одного гранту не повинна перевищувати 100 000 доларів США.  

Концепції слід надсилати на електронну адресу: contact.mriemotadiemo@irex.org,  в темі листа зазначити Гранти ”Море можливостей”.

Опубліковано: Освітній портал
Поділитись в:
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Событие на карте:
Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Вам також буде цікаво