Пошук по сайту

Гранти на проведення антикорупційних розслідувань від WikiInvestigation
Коли: 01 серпня 2019 – 25 жовтня 2019
Де: Київ, вул. Нижній Вал, 15а
Місце:
Дивитись на карті

Проект “Підтримка запобігання корупції та проведення розслідувань шляхом залучення громадськості на місцевому рівні" від WikiInvestigation оголошує другу хвилю конкурсу на проведення антикорупційних розслідувань.

Головною метою конкурсу є проведення розслідування корупційних правопорушень через платформу краудсорсингових розслідувань WikiInvestigation.

Умови конкурсу: 

автор розслідування повинен не тільки описати корупційну схему, але й довести її за допомогою зібраних документів та допомоги крауду — громадських детективів, які отримуватимуть завдання для виконання від професіонала через платформу. На основі розслідування автор повинен написати заяву про вчинення правопорушення до відповідних антикорупційних органів.

За результатом конкурсу буде обрано 25 авторів фахово проведених розслідувань, які отримають міні-гранти в еквіваленті суми до 500 євро.

Проект реалізує Фонд Інновацій та Розвитку (IDF) за фінансової підтримки Європейського Союзу.  

Заяви на грант приймаються з 1 серпня по 25 жовтня 2019 року. За результатами розгляду заявки учаснику конкурсу виплачується перша фіксована сума у розмірі в еквіваленті 200 євро.

Опубліковано : Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
Поділитись в
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Событие на карте:
Вам також буде цікаво