Пошук по сайту

Грант на навчання за кордоном від програми «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука

Коли: 01 лютого 2021 – 15 травня 2021
Де: Київ, Україна
Місце: Дистанційно
Дивитись на карті

З 1 лютого до 15 травня 2021 року триває конкурсний добір учасників грантової програми «Всесвітні студії» від Фонду Віктора Пінчука.

Програма «Всесвітні студії» заснована у 2009 році та надає можливість талановитим молодим українським студентам та професіоналам отримати гранти на навчання за магістерськими програмами в 200 кращих університетах світу.

Підтримка надається тим кандидатам, які планують навчання в наступних галузях: аграрні науки, альтернативна енергетика, державне управління, інженерія та технології, публічне право, екологія й охорона навколишнього середовища. Фонд також може розглядати заявки для отримання гранту в інших галузях, але потенційні кандидати мають представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.

Отримуйте актуальні новини освіти

Обов’язкова вимога організатора до всіх отримувачів грантів – це зобов’язання по завершенню навчання за кордоном повернутися в Україну для роботи за фахом протягом щонайменше 5 років. Гранти від Фонду передусім покриватимуть витрати на оплату навчання в університеті, підручники та медичне страхування. Розмір гранту буде встановлюватись окремо для кожного випадку, зважаючи на потреби та досягнення студента.

Подати документи та дізнатись детальні умови участі можна на сайті програми.

Опубліковано: Освітній портал
Поділитись в:
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Событие на карте:
Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Вам також буде цікаво