Пошук по сайту

Освітня виставка на ВДНГ "Динозаври морських глибин"

Коли: 11 грудня 2020 – 14 березня 2021
Де: Київ, проспект Академіка Глушкова, 1
Місце: ВДНГ
Дивитись на карті

З 11 грудня 2020 р. по 14 березня 2021 р. у Києві на ВДНГ (1 павільйон ) вперше в Україні проходитиме інтерактивно-освітня виставка "Динозаври морських глибин".

Доісторичні морські істоти «оживуть» у Києві!

Виставка являє собою наукову експозицію з величезними копіями 18 видів стародавніх монстрів, серед яких двотонний крокодил та 13-метрова акула. За допомогою сучасної технології — аніматроніці, новаторському методу імітації рухів живих істот, — представлені експонати можуть відтворювати навіть дихання свої предків.

Захід зацікавить як дітей, так і як для дорослих, що професійно цікавляться наукою або люблять щось нове.

Завдяки інтерактивним зонам та роботі аніматорів-екскурсоводів наймолодші відвідувачі зможуть, граючись, дізнатися все про своїх улюблених динозаврів! А також отримати відповіді на найцікавіші запитання.

«Динозаври морських глибин» — це міжнародна виставка, яку вперше до України привезла компанія H2D Exhibitions. Організатори обіцяють, що, окрім знайомства з експонатами динозаврів, які вражають своєю реалістичністю, відвідувачі потраплятимуть на справжній підводний корабель із безліччю інтерактивних пригод. Дорослі та дітлахи зможуть відчути себе палеонтологами та вирушити на захопливі розкопки, подивитися на 15-метровий вулкан або навіть переглянути кіно. І все це під одним дахом!

Отримуйте актуальні новини освіти

Безпека та здоров’я відвідувачів — головний пріоритет організаторів. Виставка проводиться з дотриманням усіх рекомендацій МОЗ. Для гарантованого комфорту гостей було введено продаж квитків на сайті dino.net.ua за часовими слотами. Це допомагає уникнути одночасного скупчення великої кількості людей на виставці.

Вартість квитків: від 180 грн.

Опубліковано: Освітній портал
Поділитись в:
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Событие на карте:
Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Вам також буде цікаво