Пошук по сайту

Всеукраїнський конкурс есе «Україна – це культура» від журналу «Українська культура»

Коли: 21 грудня 2020 – 01 квітня 2021
Де: Київ, Україна
Місце: Дистанційно
Дивитись на карті

До 1 квітня 2021 року триває прийом робіт на всеукраїнський конкурс есе «Україна – це культура» від журналу «Українська культура».        

Конкурс проводиться з нагоди сторічного ювілею у 2021 році журналу «Українська культура», який є одним із найстаріших українських культурологічних журналів. Основні теми публікацій журналу – музика, кіно, література, образотворче мистецтво, архітектура, нові медіа, дизайн, фотографія.        

Мета конкурсу – показати роль культури протягом різних етапів історії зародження і розвитку української нації, внесок діячів культури в становлення нашої державності, окреслити актуальні проблеми культурного життя українського народу.        

До участі запрошують істориків, філологів, журналістів, митців, представників інших професій, а також усіх, кому не байдуже все українське, все, що рухає нас, як націю, вперед.        

Есе має бути авторським та містити думки щодо минулого, теперішнього української культури, бачення її прийдешнього розвитку.        

Отримуйте актуальні новини освіти

Мова написання – українська.         

Обсяг роботи – до 5-ти сторінок формату А4.        

Конкурсні роботи надсилайте на електронну пошту головної редакторки журналу «Українська культура» - Тетяни Череп-Пероганич: cherep.perohanych@gmail.com        

Опубліковано: Освітній портал
Поділитись в:
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Событие на карте:
Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Вам також буде цікаво