Пошук по сайту

Конкурс стипендій для правничих спеціальностей вищих навчальних закладів

Коли: 23 листопада 2020 – 28 лютого 2021
Де: Київ, Україна
Місце: Дистанційно
Дивитись на карті

З 23 листопада 2020 р. по 28 лютого 2021 р. триває прийом заявок на стипендіальний конкурс для правничих спеціальностей вищих навчальних закладів.

Конкурс проводиться з метою виявлення та підтримки талановитих та перспективних студентів-правників і залучення їх до співпраці з організатором конкурсу -адвокатською фірмою "Грамацький і Партнери".

До участі запрошують студентів, які навчаються на 4-5 курсах за правничими спеціальностями («правознавство», «міжнародне право») у вищих навчальних закладах України усіх форм навчання: денна (стаціонарна), вечірня, заочна (дистанційна), екстернат.

Отримуйте актуальні новини освіти

Конкурс відбудеться в 2 етапи. 

Перший тур полягає у дистанційному вирішенні учасниками завдань, підготовлених організатором конкурсу. Після проходження першого туру буде обрано 10 фіналістів, роботи яких наберуть найбільшу кількість балів.

Другий тур є очним, який полягає у вирішенні фіналістами завдань та їхнього усного захисту в офісі Адвокатської фірми «Грамацький і Партнери».

За результатами другого туру Стипендіального конкурсу визначаються три переможці, які отримають грошову винагороду:

1-е місце – 20 000 грн;
2-е місце – 15 000 грн;
3-є місце – 10 000 грн.

Окрім отримання стипендій, фіналістам Стипендіального конкурсу може бути надано можливість проходження стажування протягом 3-х тижнів в адвокатській фірмі «Грамацький і Партнери» у позаурочний час. За результатами стажування кращим студентам може бути запропоновано працевлаштування в адвокатській фірмі «Грамацький і Партнери».

Для участі в конкурсі необхідно подати заявку на електронну адресу: scholarship@gramatskiy.com.

 

Опубліковано: Освітній портал
Поділитись в:
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Событие на карте:
Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Вам також буде цікаво