Пошук по сайту

Конкурс рукописів від видавництва «Читай українською»

Коли: 22 січня 2021 – 31 грудня 2021
Де: Київ, Україна
Місце: Дистанційно
Дивитись на карті

Видавництво «Читай українською» оголосило про проведення на постійній основі конкурсу рукописів для українських авторів.        

«З власного досвіду знаємо як складно видати власну книгу. Разом з тим ми віримо в потенціал українських авторів і з допомогою цього конкурсу хочемо виявити нові імена в сучасній українській літературі. Впевнені, що віднайдемо цікаві, незвичайні та майстерно написані твори, що стануть новими бестселлерами», - відзначають у видавництві.        

На конкурс приймаються рукописи завершених творів, написаних українською мовою, які не видавалися досі.        

Пріоритет надається прозі у жанрі фантастики, нон-фікшн (психологія, саморозвиток), дитячій та підлітковій літературі, але розглядаються всі надіслані пропозиції.        

Отримуйте актуальні новини освіти

Для участі у конкурсі необхідно:        

1. Заповнити google-форму за посиланням: https://forms.gle/sHsHsyDx4qTcWr7L7        

2. Надіслати рукопис у вигляді файлу в форматі «.doc» електронною поштою: books.ua1@gmail.com У темі листа потрібно вказати «Конкурс рукописів», у тексті листа - прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон. Також приймаються посилання на веб-сайти, де розміщені ваші тексти.        

Видавництво не рецензує рукописи та не веде листування з цього приводу. Конкурс є постійно діючим. Рукописи будуть розглянені у термін від 1 до 3 місяців. У разі зацікавленості редактори зв’яжуться з автором.        

Зі свого боку видавництво обіцяє: достойний гонорар, видання та оформлення коштом видавництва, інформаційний супровід та промоцію. Деталі обговорюються з авторами індивідуально.        

Опубліковано: Освітній портал
Поділитись в:
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Событие на карте:
Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Вам також буде цікаво