Пошук по сайту

Конкурс на участь у проекті «Інноваційний університет і лідерство. Фаза V: Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету»
Коли: 20 червня 2019 – 21 липня 2019
Де: Київ, вул. Кирилівська, 24Б
Місце: Міжнародний фонд досліджень освітньої політики
Дивитись на карті

В межах проекту «Інноваційний університет і лідерство. Фаза V: Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету» вищим навчальним закладам, які знаходяться на середніх позиціях в академічній ієрархії, організатори пропонують напрацювати стратегію розвитку та пройти тренінгове навчання.

Буде підготовлено дві групи академічних лідерів. Учасники першої групи повинні мати бажання та здатність впроваджувати сучасні інтердисциплінарні, трансдисциплінарні, міжгалузеві освітні та освітньо-наукові програми в практики української вищої школи (7 – 31 жовтня 2019 р. група I).
Учасники другої групи будуть орієнтовані на вивчення польського досвіду та конструювання стратегічних програм розвитку українських університетів (4 - 29 листопада 2019 р. група J).

Навчання передбачає інтенсивні тренінги  в Україні та Польщі, а також підготовку й реалізацію відповідних індивідуальних мікропроектів.

Реалізація проекту триватиме з липня 2019 року по червень 2020 року.

Співорганізатори проекту:

  • з польського боку - Варшавський університет, Ягелонський університет, Фундація Artes Liberales
  • з українського боку - Міжнародний благодійний Фонд "Міжнародний фонд досліджень освітньої політики", Спілка ректорів вищих навчальних закладів України.

Заявки на участь приймаються до 21 липня 2019 року.

Детальна інформація на сайті організатора.

Опубліковано : Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
Поділитись в
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Событие на карте:
Вам також буде цікаво