Пошук по сайту

Конкурс короткометражних фільмів “Чілдрен Кінофест” 2021

Коли: 20 жовтня 2020 – 04 травня 2021
Де: Київ, Україна
Місце: Дистанційно
Дивитись на карті

З 12 жовтня 2020 року до 4 травня 2021 року включно триває прийом робіт на 5-й всеукраїнський конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми від фестивалю Чілдрен Кінофест.

До участі в конкурсі запрошують дітей і підлітків віком 7-14 років включно.

Всі учасники будуть розподілені на дві вікові категорії:

а) 7-10 років;
б) 11-14 років.

Завдання конкурсу - створити оригінальний фільм гарної якості (ігровий короткометражний або анімаційний короткометражний) з можливою, але не обов’язковою участю дорослих.

Отримуйте актуальні новини освіти

Вимоги до фільму:

  • тривалість - від 1 до 8 хв включно
  • тематика та жанр не обмежені
  • фільм має бути створений після 1 січня 2019 р.

Один учасник може подати на конкурс не більше 5 фільмів.

Оргкомітет фестивалю рекомендує використовувати оригінальну музику, не включати до фільму захищені авторським правом твори або частини таких творів, а також не використовувати у зображенні зареєстровані логотипи компаній. 

Не розглядатимуться фільми, які містять зображення насильства, словесні образи, змістовні приниження за ознакою раси, етнічного походження, релігії, інвалідності, статі, віку, гендерної ідентичності . 

Для подання заявки на участь у конкурсі фільм необхідно завантажити на один із безкоштовних онлайн відео-сервісів: YouTube, Google Drive або Vimeo.

Фільми, що пройдуть відбір до фіналу, будуть показані на екранах кінотеатрів.

Загалом буде обрано 20 фільмів-фіналістів (по 5 фільмів для кожної вікової категорії), серед яких журі конкурсу обере переможців у наступних номінаціях:

  • Найкращий український дитячий фільм. Учасник Конкурсу (одна особа, група або школа згідно з поданою заявкою), що подав фільм-переможець отримує почесний диплом та грошову винагороду в розмірі 15 000  грн. 
  • Найкращий анімаціний український дитячий фільм у категорії від 7 до 10 років включно. Розмір грошової винагороди - 4 000 грн. 
  • Найкращий анімаціний український дитячий фільм у категорії від 11 до 14 років включно. Розмір грошової винагороди - 4 000 грн.
  • Найкращий ігровий український дитячий фільм у категорії від 7 до 10 років включно. Розмір грошової винагороди - 4 000 грн. 
  • Найкращий ігровий український дитячий фільм у категорії від 11 до 14 років включно. Розмір грошової винагороди  - 4 000 грн. 

Журі конкурсу може також вручити спеціальні дипломи журі (загалом не більше двох) з будь-яким обґрунту ванням, будь-якому фільму-фіналісту або члену творчої групи.

Усі фіналісти отримають сертифікати участі у конкурсі (почесні дипломи).

Деталі конкурсу дивіться на сайті.

Опубліковано: Освітній портал
Поділитись в:
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Событие на карте:
Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Вам також буде цікаво