Пошук по сайту

Конкурс художнього репортажу «Самовидець» 2019
Коли: 02 серпня 2019 – 25 січня 2020
Де: Київ, вул. Хмельницького 32, оф.4
Місце:
Дивитись на карті

Конкурс художнього репортажу «Самовидець» запрошує до участі та приймає роботи на тему «Як ми змінюємось».

Конкурсні роботи повинні мати жанр художнього репортажу та спиратися на власний досвід автора, обсяг репортажу – до 40 000 знаків. До розгляду приймаються раніше не публіковані художні репортажі українською мовою.

«Тема восьмого «Самовидця» — на перший погляд досить проста і зрозуміла. Як ми змінюємось? Що змінює нас, а що змінюємо ми, як і на що ми впливаємо? Але так само ця тема є викликом для репортажистів: вона дає можливість описати явища і процеси, які сьогодні відбувається з кожним із нас і з людством загалом. Хто і що є рушієм змін? Чи впливаємо ми на щось і що може змінити одна людина? Чи завжди варто прагнути змін і чи кожен їх потребує? Тут є місце для будь-яких тем і героїв: наука, культура, історія, освіта, війна, різні особисті досвіди, — пояснює кураторка «Самовидця» Марія Семенченко. - Це можуть бути історії окремих людей, чиї життя, сприйняття світу і себе змінили певні події – глобальні, історичні або ж приватні, особисті.  Це можуть бути історії цілих суспільств чи народів, і тут доречними будуть репортажі-реконструкції, зокрема й історичні. Розповіді про, тих хто змінює, і тих, хто опирається змінам, тих, хто прагнув змін, але зазнав поразки, і тих, хто їх уникав, але потрапив у епіцентр подій.

Особисто мені дуже хотілося б побачити глибокі репортажі на культурну тематику, не подієві, а репортажі-зрізи, репортажі-явища. Як читачці мені не вистачає також художніх репортажів про науку. Так само чекаю хороших репортажів і про війну. З кожним роком учасники надсилають все сильніші тексти про Донбас: це вже не репортажі з лінії бойових дій, а репортажі, у яких автори осмислюють тему війни і її вплив на кожного з нас, ті зміни, які вона несе сьогодні і які ми відчуватимемо й через роки».

Нагороди: І місце – 10 000 грн., ІІ місце – 7 000 грн., ІІІ місце – 5 000 грн.

Десять найкращих репортажів увійдуть в альманах «Veni, Vidi, Scripsi», а переможець конкурсу отримає право видати свою книжку репортажів у видавництві «Темпора».

Роботи на конкурс приймаються до 25 січня 2020 року. Результати конкурсу будуть оголошені в березні 2020 року.

Опубліковано : Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
Поділитись в
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Событие на карте:
Вам також буде цікаво