Пошук по сайту

Грант для студентів коледжів від проекту «Scholarship в Україні»
Коли: 10 вересня 2019 – 17 листопада 2019
Де: Київ, вул. Льва Толстого, 6А
Місце:
Дивитись на карті

Проект Scholarship в Україні – це чудовий шанс для студентів отримати грошову винагороду у розмірі 10 000 гривень на сплату навчання у коледжі або навчальних курсів! Учасники, які посядуть 2-е та 3-є призові місця, отримають заохочувальні грошові призи.

Практика Scholarship використовується по всьому світу, а в якості організаторів виступають або університети, або комерційні компанії, які зацікавлені у заохоченні талановитої молоді.   

До участі запрошуються студенти коледжів, технікумів або професійних училищ України, контрактної або бюджетної форми навчання.

Необхідно написати унікальну аналітичну статтю, яка раніше не була опублікована, на тему: «Залучення молоді до робочих спеціальностей як тренд на українському ринку праці. Яких заходів слід вжити?»

Обсяг роботи – 1000-3000 слів.   

Мова написання – українська або російська.

Стаття буде проходити перевірку на плагіат.   

Оцінювання робіт буде проходити в два етапи:

  • Перевірка надісланих робіт журі. За підсумком перевірки будуть обрані три найкращі роботи. Їх автори будуть запрошені на захист.
  • Захист робіт. Автори кращих робіт презентують і захищають їх перед журі. За результатами захисту буде визначено переможця. Учасники, які посіли 2-е і 3-є місце, отримають заохочувальні призи.

Участь безкоштовна, необхідна попередня реєстрація.

Організатор конкурсу: інформаційно-аналітичний сервіс Кредит-Ок, який надає інформацію щодо умов видачі кредитів в Україні.

Опубліковано : Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
Поділитись в
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Событие на карте:
Вам також буде цікаво