Пошук по сайту

Конкурс соціальних відеоробіт «Будь помітним на дорозі»

Коли: 15 березня 2021 – 18 квітня 2021
Де: Київ, Україна
Місце: Дистанційно
Дивитись на карті

З 15 березня до 18 квітня 2021 року триває прийом робіт на всеукраїнський конкурс соціальних відеоробіт «Будь помітним на дорозі», який проводиться в рамках національного проєкту «Безпечна країна».

Мета конкурсу - привернення уваги учасників дорожнього руху – пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, власників персонального електротранспорту, дітей та молоді – до обов’язкового використання світлоповертальних елементів під час перебування/пересування по вулицях і дорогах у темний час доби.

До участі запрошують учнів загальноосвітніх навчальних закладів, студентів профтехучилищ. Учасники до 14 років – за наявності згоди батьків/опікунів.
Участь у конкурсі може бути лише колективною.

Колективна відеоробота має бути оригінальною та соціально спрямованою в наступних напрямах:

  • позитивний приклад використання дітьми та молоддю світлоповертальних елементів – жилетів, ременів, браслетів, підвісок, брелків, стрічок тощо на одязі або на засобах пересування – велосипедах, роликах, ковзанах, мопедах, персональному електротранспорті, дитячих колясках та ін.;
  • носіння одягу зі світлоповертальними елементами;
  • привернення уваги громадськості до важливості використання світлоповертальних елементів заради безпеки на дорозі.

Отримуйте актуальні новини освіти

Вимоги до конкурсної роботи:

  • тривалість відеоролика – 30-45 секунд;
  • формат – MP4, роздільна здатність та співвідношення сторін – 1080p (1920 х 1080), 720p (1280 х 720), 480p (854 х 480), 360p (640 х 360) або 240p (426 х 240);
  • музика та відео інших авторів, захищених авторським правом, у відеороботі може використовуватися хронометражем щонайбільше 10 секунд;
  • має супроводжуватися назвою, що відображає її суть, із зазначенням авторського колективу та його керівника, назви навчального закладу, міста, району, області;
  • відповідає вимогам чинного законодавства з питань авторського права.

Відеоролик не повинен повторювати ідеї або фрагменти соціальних відеоматеріалів, розповсюджених раніше, або в момент проведення конкурсу засобами масової інформації, в Інтернеті та в рекламних блоках на телебаченні.

Відеороботу необхідно завантажувати на платформу конкурсу.

Оголошення та нагородження переможців пройде у травні 2021 року під час проведення І-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху в Україні.

Колективи-переможці (І, ІІ, ІІІ місця) будуть відзначені грамотами та подарунками. Найкращі відеороботи будуть опубліковані на сайтах та в соціальних мережах організаторів, а також можуть бути використані для соціальної реклами на телебаченні та в інтернеті.

Організатори конкурсу:

  • міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим унаслідок дорожньо-транспортних пригод»
  • Міністерство освіти та науки України.
Опубліковано: Освітній портал
Поділитись в:
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Событие на карте:
Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Вам також буде цікаво