Пошук по сайту

Конкурс соціальних постерів ART OF SECURITY
Коли: 15 червня 2019 – 15 вересня 2019
Де: Харків,
Місце: Харківській художній музей
Дивитись на карті

Конкурс соціального постера та публічного мистецтва ART OF SECURITY від Ґвара Медіа за підтримки Центру інформації та документації НАТО.
 

Мета конкурсу — привернути увагу до проблем безпеки, які виникають під час євроінтеграційних трансформацій в Україні.
Чітке бачення загроз та формування свідомого ставлення до них це запорука суспільної безпеки, якої ми зараз так потребуємо.

Конкурс ART OF SECURITY покликаний знайти оригінальні ідеї та відкрити нові імена в графічному дизайні, дебатуючи за допомогою постеру про нагальні проблеми безпеки в наступних 3 номінаціях:

МИСТЕЦТВО БЕЗПЕКИ

Широкий простір для художнього самовираження та рефлексії щодо процесів, що відбуваються в Україні та поза її межами під час сучасних демократичних трансформацій.

Тут ми сподіваємось побачити якими є соціальні цінності та уявлення українців щодо безпеки у країні і в світі.

БЕЗПЕКА МАЙБУТНЬОГО

Чого ми боїмось найбільше? Політичних технологій, які непомітно змінюють соціальний устрій, екологічних катастроф,  глобального потепління, кібератак, руйнування інфраструктури та відчуття ізольованості, занепад культурних традицій та архітектурної спадщини, гібридних викликів чи інших небезпек майбутнього?

БЕЗПЕКА ОСОБИСТОСТІ

Безпека особистості — абстрактне поняття, яке кожний визначає для себе сам. Однак це базова потреба для забезпечення стратегічного розвитку людства.

Небезпека — це умови, які існують у навколишньому середовищі і здатні призвести до небажаного вивільнення енергії,  яка може зашкодити людині:  психологічно, фізично, соціально або в цифровому полі.

У чому ж прихована найбільша небезпека?

PUBLIC ART

Спеціально для тих, чия ідея важлива і така велика, що не здатна бути виражена в 2D.

Ця номінація передбачає створення концепції публічної інсталяції у місті Харків на будь-яку з тем, що були перелічені вище.

Пропозиція паблік арту може бути як тимчасового, так і постійного, такого, що гармонійно втручається в соціальний контекст та урбаністичне середовище міста.

З першого погляду має провокувати до діалогу!


Ми віримо, що дизайн та комунікації — це найкращий спосіб актуалізувати знання про відоме та дізнатися про нове. Ми за свободу та різноманітність у творчості, тому даємо широку тему для пошуку та дослідження питання безпеки за допомогою вашого художнього самовираження. Тож долучайтеся, детальніше на сайті:
https://artofsecurity.gwaramedia.com.ua/

Питання:

+380 66 382 17 20, Юлія

+380 99 336 84 64, Сергій

hello@gwaramedia.com.ua

Опубліковано : Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
Поділитись в
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Событие на карте:
Вам також буде цікаво