Пошук по сайту

Конкурс художніх романів «Кохання і Місто»

Коли: 02 січня 2020 – 30 червня 2020
Де: Харків, вул. Богдана Хмельницького, 24
Місце: Дистанційно
Дивитись на карті

З 2 січня до 30 червня платформа «Litnet» та видавництво «Клуб сімейного дозвілля» проводять конкурс на найкращий сучасний художній роман, у якому йдеться про життя головної героїні у великому українському місті.

В сюжеті твору обов’язковою повинна бути присутня любовна лінія та драматична історія життя й кохання. Можливі деякі елементи інших жанрів у творі, але не фантастики, фентезі, еротики, містики чи жахів. На конкурс приймаються тільки твори реалістичної спрямованості.

Обсяг роману - від 400 000 до 600 000 знаків.
 
Твір не повинен мати вікового обмеження 18+. Це повинен бути оригінальний твір (не фанфік), та не переклад. Твір не повинен бути десь раніше повністю опублікованим (ні в електронному вигляді, ні в паперовому, ні як аудіокнига). Твори не повинні порушувати правила Litnet та законодавство України.
 
Також до конкурсу допускаються твори, написані в співавторстві (не більшого одного співавтора). Такий автор має бути зазначений співавтором на Litnet.

Для участі в конкурсі необхідно:

  • бути зареєстрованим на порталі Litnet;
  • якщо твір ще не опублікований на Litnet, то опублікувати частину свого твору обсягом не менше 40 тисяч знаків із пробілами;
  • зайти на сторінку конкурсу на Litnet і додати свій твір до конкурсу. Один автор може подати на конкурс не більше 2 творів;
  • після проходження модерації ваше твір з’явиться в стрічці конкурсу. Модерація може зайняти до п’яти днів.

 Переможці будуть оголошені 31.07.2020 року. Відбір книжки для видання буде проводитися впродовж усього конкурсу, а не тільки по завершенню.

Опубліковано : Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
Поділитись в:
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Событие на карте:
Опитування
Як ви оцінюєте роботу Мандзій Л. С.?
Вам також буде цікаво