Укр Рус

Конкурс на участь в триденному семінарі “(А)політичне: пам’ять у тканині міста”

25.01.2022 883 Друк
Конкурс на участь в триденному семінарі “(А)політичне: пам’ять у тканині міста”
Коли: 25 січня 2022 – 19 листопада 2022
Зареєструватись

Інша освіта запрошує відрефлексувати реалії роботи з критичним осмисленням минулого в сучасній Україні через кейс міста Запоріжжя.

Ця зустріч для істориків, дослідниць, викладачів, представниць дослідницьких та громадських організацій, екскурсоводів, культурних менеджерів та кураторів, які працюють з пам’яттю, історичною спадщиною, публічною історією. Очікуємо, що учасниці та учасники зустрічі матимуть значний дослідницький, проєктний, або активістський досвід роботи з історією.

Семінар відбудеться офлайн з горизонтальними форматами роботи та з високим рівнем залучення та взаємодії учасників під час всієї програми заходу.

Під час зустрічі ми пропрацюємо такі питання:

  • Контексти, які впливають на роботу з минулим (децентралізація і робота з пам’яттю на місцях, спроможність інституцій та громадського суспільства, політика пам’яті в Україні);
  • Мультиперспективність історії та інклюзивність. Яка пам’ять (не)представлена в просторі наших міст та чому. Як на це впливає реальність, в якій перебуває українське суспільство;
  • Публічна історія та методи репрезентації, комеморації, рефлексії минулого;
  • Актори українського суспільства, які можуть впливати на підходи до роботи з минулим. Місця для посилення та взаємозв’язків.

Зустріч відбудеться 26, 27, 28 листопада в Запоріжжі.

Відбір учасників проходить на конкурсній основі, де критеріями відбору є мотивація до участі та релевантність досвіду в темі семінару.

Щоб взяти участь необхідно заповнити онлайн-заявку до 19 листопада включно. Результати відбору будуть повідомлені не пізніше 21 листопада.

Для учасників та учасниць не із Запоріжжя організатори компенсують вартість дорожніх витрат та забезпечують проживання на час проведення семінару. Учасники та учасниці мають мати з собою документ, який дозволяє відвідувати події в червоній зоні (COVID-сертифікат, негативний ПЛР-тест, або довідка про одужання).

Програму реалізовує ГО Інша Освіта за фінансової підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна.

Із запитаннями звертайтесь до координації програми:

Каріна Фурса fursa@insha-osvita.org

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Голосувати

Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

x
x
Статус користувача