UA Рус

Презентовано перший проєкт укриття повторного використання для закладів освіти

21 липня 2023 1691 Друк
Презентовано перший проєкт укриття повторного використання для закладів освіти

Мінвідновлення спільно з ДП “НДІпроектреконструкція” розробили перший проєкт укриття повторного використання для закладів освіти. Про це повідомила заступниця міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Наталія Козловська.

Розробка відповідає всім необхідним нормам і вже зареєстрована в Єдиній державній електронній системі в сфері будівництва. Переглянути проєкт можна за посиланням.

Як наголосила Наталія Козловська, таке архітектурне, технічне та технологічне рішення забудовники можуть використовувати як шаблон, по якому будувати споруди цивільного захисту.

Підпишіться на email розсилку!

Першим проєктом передбачено створення залізобетонної конструкції для 100 дітей і вчителів, яка має два великі приміщення, два евакуаційні виходи, санітарні вузли, приміщення для зберігання забрудненого верхнього одягу та пост медсестри. Також укриття є протирадіаційним.

Заступниця міністра зауважила, що при створенні проєкту особлива увага приділяється питанням інклюзивності, тому тут враховані стандарти фізичної безбар’єрності: вхід обладнаний похилим підйомником для маломобільних груп, а санітарні вузли забезпечені всіма необхідними умовами.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Customer Type